SPRZEDAŻ HURTOWA SORTOWANEJ ODZIEŻY UŻYWANEJ

Swoją ofertę kierujemy głównie do sklepów z odzieżą używaną. Możliwa dostawa na terenie śląska. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń – poszukujemy partnerów handlowych zainteresowanych stałą współpracą.

530 582 136

 

Obecnie posiadamy w sprzedaży towar typu CREAM wiosna – lato mix damski, męski, dziecko.

Oferujemy Państwu odzieżą używaną sortowaną z większych miast z południowych i zachodnich Niemiec.

Towar w 100% nadaje się na wieszak zdarzają się też ubrania z metkami. Na tym towarze bazuje nasza firma która posiada 8 sklepów na terenie śląska , można sprawdzić więcej na naszych fanpagach – linki w stopce lub zakładkach sklepy.

Preferowany odbiór osobisty na terenie Zabrza , przy dalszej współpracy możliwy dowóz do klienta na terenie górnego śląska.

Towar pakowany jest w worki po 15-20 kg. Przy wysyłce pakujemy w kartony po ok. 25 kg max 30 kg, cena paczki 18 zł za przedpłatą , paczka za pobraniem 22 zł.

Aktualne ceny naszej odzieży, znajdziecie na naszych aukcjach allegro do których prowadzi link zamieszczony poniżej. Przy większych zamówieniach możliwa negocjacja ceny. W razie pytań zapraszamy o kontaktu telefonicznego.

 

.

Szanowny kliencie ! Jeżeli nie masz możliwości odbioru osobistego lub jesteś z poza terenu objętego naszą dostawą, nic straconego.. 

Zapraszamy do zakupów poprzez platformę sprzedażową Allegro, możliwa wysyłka kurierska palety.

(kliknij poniższy obrazek aby przejść do naszej oferty)


Przy większym zamówieniu zachęcamy do osobistego kontaktu z nami – cena do negocjacji.

Przed zakupem proszę o kontakt w celu uzyskania informacji o dostępności towaru pod nr 530 582 136