SORTOWANA ODZIEŻ UŻYWANA

Swoją ofertę kierujemy głównie do sklepów z odzieżą używaną – sprzedaż hurtowa.

Możliwa dostawa na terenie śląska. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń (tel. +48 530 582 136) poszukujemy partnerów handlowych zainteresowanych stałą współpracą.

Szanowny kliencie, jeżeli nie masz możliwości odbioru osobistego lub jesteś z poza terenu objętego naszą dostawą, nic straconego. Zapraszamy do zakupów poprzez platformę sprzedażową Allegro, możliwa wysyłka kurierska palety.

Oferujemy Państwu odzieżą używaną sortowaną z większych miast z południowych i zachodnich Niemiec.

Towar w 100% nadaje się na wieszak zdarzają się też ubrania z metkami. Na tym towarze bazuje nasza firma która posiada 8 sklepów na terenie śląska , można sprawdzić więcej na naszych fanpagach – linki w stopce lub zakładkach sklepy.

Preferowany odbiór osobisty na terenie Zabrza , przy dalszej współpracy możliwy dowóz do klienta na terenie górnego śląska. Towar pakowany jest w worki po 15-20 kg. Przy wysyłce pakujemy w kartony po ok. 25 kg max 30 kg, cena paczki 18 zł za przedpłatą , paczka za pobraniem 22 zł.

Realizacja większych zamówień

Przy większym zamówieniu zachęcamy do osobistego kontaktu z nami – cena do negocjacji (preferowany odbiór osobisty). Przy dużych zamówieniach transport na terenie śląska do klienta gratis.

Przed zakupem proszę o kontakt w celu uzyskania informacji o dostępności towaru pod nr tel. +48 530 582 136

Go Top